CENNIK DLA SZKÓŁ

Licencja Nielimitowana:

Nasza oferta odróżnia się od innych na rynku. Oferujemy nielimitowaną licencję, co oznacza, że po jednorazowej opłacie, macie Państwo dostęp do aplikacji bez ograniczeń czasowych. Licznik czasu trwania licencji ustalany jest do maksymalnej dostępnej daty, eliminując konieczność rocznych subskrypcji. To gwarancja stabilności i bezpieczeństwa finansowego dla szkół.

LICENCJA MINI

Licencja Mini umożliwia pełne korzystanie z Aplikacji na jednym stanowisku komputerowym. Dodatkowy klucz licencyjny dostępny za 216 zł pozwala na rozszerzenie użytkowania na kolejne stanowisko. Wymiana klucza licencyjnego to opcja dostępna za 54 zł.

Idealne rozwiązanie dla małych jednostek, oferujące elastyczność dostosowania do konkretnych potrzeb.

Oczami dziecka

LICENCJA MEDIUM

Licencja Medium umożliwia pełne korzystanie z Aplikacji na pięciu stanowiskach komputerowych. Dodatkowy klucz licencyjny dostępny za 108 zł pozwala na rozszerzenie użytkowania na kolejne stanowisko. Wymiana klucza licencyjnego to opcja dostępna za 27 zł.

Idealne rozwiązanie dla średnich jednostek, oferujące elastyczność dostosowania do bardziej rozbudowanych potrzeb.

Cennik Licencja MEDIUM

LICENCJA PREMIUM

Licencja Premium umożliwia pełne korzystanie z Aplikacji na dwudziestu stanowiskach komputerowych. Dodatkowy klucz licencyjny dostępny za 54 zł pozwala na rozszerzenie użytkowania na kolejne stanowisko. Wymiana klucza licencyjnego w licencji Premium jest darmowa.

Idealne rozwiązanie dla dużych jednostek, oferujące elastyczność dostosowania do zaawansowanych potrzeb.

Cennik Licencja PREMIUM

Każde indywidualne konto użytkownika traktowane jest jako osobna stacja robocza, co umożliwia spersonalizowane korzystanie z Aplikacji zgodnie z indywidualnymi preferencjami i potrzebami.

W celu zakupienia licencji należy wypełnić „Zamówienie Licencji” i wysłać na nasz adres mailowy:
W odpowiedzi wyślemy odpowiednią ilość kodów licencyjnych wraz z fakturą.
POBIERZ ZAMÓWIENIE LICENCJI